SEO PASLAUGOS
  • +37064818156

Naujienos2022-08-05T15:16:01+00:00

SEO Naujienos

Skaitykite straipsnius apie SEO ir kitas reklamos naujienas.

Kategorijų puslapiai el. parduotuvėse – kaip pagerinti jų SEO

26 rugsėjo, 2018|

El. parduotuvių savininkai dažnai skundžiasi, kad reikia investuoti vos ne milijonus, kad jų parduotuvių vidiniai puslapiai gautų geras pozicijas. Iš tikrųjų, reikia gana nedaug – pradžiai sutvarkyti pagrindinių kategorijų puslapius. Kaip tai padaryti? Aptarsime šiame straipsnyje.

  • Kaip nuotraukos jūsų puslapyje gali pagerinti pozicijas Google

Kaip nuotraukos jūsų puslapyje gali pagerinti pozicijas Google

10 rugpjūčio, 2018|

Labai daug kalbame apie kokybišką turinį, bet dažnai pamirštame paminėti iliustracijas ir fotografijas. Iš tiesų, vaizdinė medžiaga gali ženkliai pagerinti jūsų puslapio pozicijas Google paieškoje, jei tik tinkamai bus naudojamos. Ties, čia gali būti ir atvirkštinis variantas – jos gali ir pabloginti situaciją, nors pastarasis variantas pasitaiko gana retai.

Prenumeruokite SEO naujienas

Gaukite naujausias seo ir kitas reklamos naujienas iš mūsų.

Susipažinkite su mūsų privatumo politika.

  • blog

Kam įmonei reikalingas tinklaraštis?

10 rugpjūčio, 2018|

Prieš du dešimtmečius, interneto svetaines turėjo ne visos įmonės. Maža to, reikėjo stipriai padirbėti, kad įrodytum įmonės savininkui, jog jam tos interneto svetainės reikia iš viso. Tada nebuvo didelio suvokimo, ko reikia, ko nereikia savame puslapyje, todėl ten būdavo gana nemažai tuščių puslapių.

  • Google turinio vertintojai ir jų darbas

Google turinio vertintojai ir jų darbas

30 liepos, 2018|

Google paieškos algoritmas nuolatos tobulinamas. Bet kaip? Kas nusprendžia, kaip traktuoti vienus ar kitus puslapius? Google turi savo dirbtinį intelektą, kuris prisideda prie paieškos rezultatų pateikimo, bet bet koks DI turi iš kažko mokytis bent jau pradžioje. Kas moko Google dirbtinį intelektą?

  • atgalinės nuorodos

Išorinių nuorodų rinkimas: nuorodų pirkimas

11 liepos, 2018|

Vienas iš seniausių ir iki šiol veiksmingų būdų gauti atgalinių nuorodų yra jas tiesiog nusipirkti. Google tai labai nepatinka. Čia dar per švelniai pasakyta. Google gaudo tuos, kurie perka nuorodas ir bando juos bausti. Google prieš bet kokį pirkimą ir atsilyginimą kitais būdais už svetimas nuorodas. Bėda tik ta, kad sunku įrodyti, kad nuorodos yra pirktos. Juk tai dviejų svetainių savininkų susitarimas bendradarbiauti ir reklamuoti vieniems kitus. Už tai neturėtų būti baudžiama...

Įdarbinkite savo svetaine ir padidinkite pardavimus