Dažnai Užduodami Klausimai

Home / Dažnai Užduodami Klausimai
Kuo ši paslauga skiriasi nuo SEO paslaugos?

Ši paslauga yra „Google Adwords“ alternatyva, tik su ženkliai mažesniu biudžetu pasiekiamas didesnis ir pigesnis tikslių vartotojų srautas.

SEO paslaugos pagalba yra iškeliami raktiniai žodžiai, kurie išlieka neribotą laiką ir pastoviai generuoja organinį srautą (tačiau ši paslauga kainuoja nemažus pinigus).

Srauto paslauga atveda klientus tol kol mokate mėnesinį mokestį (galite su 200 € biudžetu gauti 24.000 atėjimų į svetainę, kur „Google Adwords“ Jūs mokėtumėte po 0,01-0,15 € cnt už paspaudimą ir tai gautųsi 240-3600 € mokestis).

Kaip gaunamas naujų lankytojų srautas į svetainę?

Mūsų rašytoja Inesa, parašo straipsnį apie Jūsų parduodamą paslaugą ar produktą ir tą straipsnį mes talpiname populiariausiuose Lietuvos portaluose. Žmonės kurie skaitys tą straipsnį matys nuorodą į Jūsų portalą ir bus skatinami užeiti pas Jus į svetainę.

Ar turite nemokamų planų?

Mes turime planą „Susipažinti“ kuris garantuoja 24.000 puslapių peržiūrų per mėn.

Ar šis srautas yra iš Lietuvos?

Taip šis srautas yra tik lietuviškas. Gaunamas iš lietuviškai parašytų straipsnių kurie yra patalpinami lietuviškuose portaluose.

Ar yra galimybė gauti srautą iš konkrečios šalies?

Naujų lankytojų srautą galime garantuoti iš Lietuvos arba iš viso pasaulio. Konkrečios šalies mes negalime išskirti.

Ar mes garantuojame, kad visas srautas pirks Jūsų produktą ar paslaugą?

Ne, mes negalime garantuoti, kad žmonės atėję į jūsų portalą pirks Jūsų paslaugas ar produktą. Mes garantuojame tik jų atėjimą, o toliau jau priklausys nuo Jūsų pačių svetainės kokybės ar Jūsų vadybininkų.

Kas būna jeigu nepasiekiamas srautas?

Mes sutartyje garantuojame 100% pinigų gražinimo garantija.

Sutarties Pavyzdys

Ar ši paslauga turi išliekamą vertę ateityje kai nebeperkamas srautas?

Kai nustojate pirkti srauto paslaugą, mes ištriname visus straipsnius kurie buvo publikuoti ir kurių pagalbą gaudavote srautą, bet žmonių atmintyje galite išlikti